Залізо

 
 

Залізо
Вітаємо!

Ласкаво просимо!


Я радий вітати вас на цьому сайті. Так, я чекав на вас, цей сайт був розроблений саме для цього. Можливо, ви запитаєте: "Навіщо"? Для чого саме його було створено? Щоб привітати мене?".
Саме так.Щоб привітати вас. Справа в тому, що цей сайт- всього лише проект, зроблений школярем 10 класу, і я буду намагатися наповнювати його цікавим для Вас контентом, але поки що він лише розроблюється, тож спробуйте зайти трохи пізніше.
Та не спішіть злитися за те, шо даремно витратили свій час, і пригадайте, що декілька мільйонів людей цілими днями тільки те й роблять, що безцільно блукають мережею Інтернет, а це набагато більше, ніж 2-3 хвилини, що ви витратили на читання цього тексту. Тож посміхніться і прямуйте далі.


Так про що сайт?

Цей сайт буде присвячено темі, що стала особливо актуальною з появою персонального компьютера і введення його в широкі кола застосування, а саме-апаратне забезпечення компьютера, або "залізо". На ринку апаратного забезпечення існує величезне ромаїття комп'юперних комплектуючих і аксесуарів, у виборі яких Вам допоможе цей сайт.


Поняття збалансованої конфігурації ПК

Потрібно розуміти важливу роль комплексності параметрів ПК. В ідеальному випадку ( що зустрічається , правда , вкрай рідко) конфігурація комп'ютера повинна відповідати класу розв'язуваних їм завдань. У цьому сенсі немає поганих конфігурацій. Є лише невідповідність конфігурації комп'ютера класу розв'язуваних на ньому завдань. Якщо комп'ютер на базі процесора початкового рівня з вбудованим відео придбається для використання у якості ігрового , то це класичний приклад невідповідності конфігурації ПК його призначенням. Крім того , в рамках різної комплектації комп'ютерів , призначених для вирішення одного і того ж класу задач , можна говорити про збалансованість або незбалансованість системи . Розглянемо поняття збалансованої конфігурації комп'ютера на прикладі ігрового ПК. У машинах такого класу основна увага приділяється відеокарті і процесору . При цьому для кожної відеокарти існує свій оптимальний процесор , і саме їх поєднання робить ПК збалансованим. Приміром , навіть найпотужніша відеокарта при слабкому процесорі не дозволить збільшити швидкість обробки кадрів , а значить , за будь-яких дозволах екрану швидкість обробки кадрів залишатиметься однаково низькою. Причиною такої залежності є незбалансованість системи , коли відеокарта справляється зі своїми завданнями і навіть простоює частину часу , а процесор не здатний завантажити її струмом даних з потрібною швидкістю. Точно так само при малопотужній відеокарті і високопродуктивному процесорі спостерігається незбалансованість системи , тільки в даному випадку , навпаки , можливості процесора перевищують можливості відеокарти. У результаті швидкість обробки кадрів залежатиме від дозволу екрану , зменшуючись у міру збільшення дозволу . Прикладів різного роду « пляшкових шийок » може виявитися безліч. Причому рішення , відповідні для виконання одних завдань , можуть виявитися безсилими для здійснення інших . Наприклад , комп'ютер з потужною ЗБ - відеокартою буде працювати в якості веб -сервера з точно такою ж продуктивністю , як і більш дешевий варіант з вбудованим відео. Отже , збалансованим ігровим комп'ютером можна назвати таке рішення , коли можливості відеокарти , процесора , пам'яті , шин обміну даними забезпечують рівномірну обробку даних без простоїв . Природно , така збалансованість залежить від конкретного додатка , а також від того , наскільки ефективно налагоджені алгоритми і як організовано проміжне зберігання даних.


Создан 12 дек 2013